Atlikti darbai:

Išvedžiota elektros instaliacija. Glaistytos ir dažytos lubos su sienomis. Išklijuotos dekoratyvinės sienų plokštės ir grindų plytelės. Sumontuotos durys. Pakabinti šviestuvai.

Atlikti darbai:

Išvedžiota elektros instaliacija. Pakabintos GKP lubos ir suformuota niša LED apšvietimui. Suformuotos sienų nišos ir pertvara iš GKP. Išklotas laminatas. Suklijuotos grindų plytėlės derinant aukštį su laminatu.

Atlikti darbai:

Kelis kart glaistytos ir dažytos sienos. Išklijuotos grindų plytelės. Sumontuoti ir nudažyti grindų apvadai. Sumontuotos durys su apvadais.

Atlikti darbai:

Glaistytos ir dažytos sienos. Pakeisti seni radiatoriai. Sumontuota palangė. Sudėta laminato grindys su apvadais. Sumontuotos durys su apvadais. Sukabintos žaliuzės.

Atlikti darbai:

Kelis kart glaistytos ir dažytos sienos su lubomis. Sudėta laminato grindys su apvadais. Sumontuotos durys su apvadais.

Atlikti darbai:

Glaistytos ir dažytos sienos. Pakabintos GKP lubos. Pilnai išvedžiota elektros instaliacija. Sumontuoti ileidžiami LED šviestuvai. Pilnai išvedžiota santechnika. Išklotos parketlentės. Sumontuotos vonios durys.

Atlikti darbai:

Naujai išvedžiota santechnika. Sumontuotas potinkinis tualeto rėmas su bakeliu ir apsiūtas GKP. Suklijuotos grindų ir sienų plytelės. Pakabintas unitazas.

Atlikti darbai:

Pakabintos GKP lubos. Sumontuotas LED apšvietimas. Glaistytos ir dažytos sienos su lubomis. Suklijuoti ir dažyti bagetai.

Atlikti darbai:

Glaistytos ir dažytos sienos su lubomis. Suklijuoti ir dažyti bagetai.

Atlikti darbai:

Išpjauta pažeista GKP sienos dalis ir įtvirtinta nauja, kuri buvo suarmuota stiklo pluošto tinkleliu ir nuglaistyta. Nudažytas visas sienos plotas.